DUCA PUMP | Sirkülasyon Pompaları İnovasyon

İnovasyon

Teknik araştırmalarımız ve Kalite Yönetimimizi keşfedin.

Duca Pump’ın üretildiği kuruluş, kurulduğundan bu yana teknik bir araştırma merkezi kurdu. Şu anda, bu merkez 3 doktora derecesine sahip 3 kişi, yüksek lisans derecesine sahip 15 kişi, 5 üst düzey mühendis ve orta seviyenin üzerinde başlıkları olan 30 mühendis olmak üzere 100'den fazla teknik personele sahiptir. Bu üyeler, araştırma, işleme, mühendislik, pazarlama ve diğerleri gibi farklı alanlarda uzmanlaşmıştır. Yani, bu araştırma ekibi iyi organize edilmiş.
Verimli motor araştırmalarının yanı sıra pompalar için kontrol, iletişim ve yeni enerji teknolojilerinin araştırılmasına adamıştır. Bu arada, orta ve yüksek son ürünler için araştırmalar da yapılmaktadır.
Teknik araştırma merkezi, ürün veri yönetimini gerçekleştirmek için PDM adlı ürün veri yönetimi yazılımını sunar.
Araştırma merkezimiz bir stratejidir ve “platformumuzu güçlendirmek, çekirdek teknoloji oluşturmak, üretim sürecine odaklanmak, üretim pazarına hizmet etmek, müşteri değerine odaklanmak, lider pazar ihtiyaçlarını” hedeflemektir. Ürünümüz araştırıldıktan sonra çok dikkat edilecektir. Bu şekilde, teknik araştırma, üretim endüstrisinin gelişimini hızla teşvik eder.

Benzer Sayfalar

duca pump size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
duca pump size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?